Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мій маленький поні: Дівчатка з Еквестрії (2013)

Мій маленький поні: Дівчатка з Еквестрії (2013) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Мій маленький поні: Дівчатка з Еквестрії (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Коли корона Кришталевої Імперії виявляється викрадена, Твайлайт Спаркл спрямовується на її пошуки і абсолютно несподівано виявляється в паралельному світі, який дуже сильно відрізняється від її власного. Тут Твайлайт Спаркл перетворюється в дивну істоту на двох ногах, без хвоста, шерстки і копит - іншими словами, в саму звичайну дівчинку. Оскільки в світі поні людей не було і немає, а поруч немає вірних друзів, які допомогли б розібратися з цією серйозною проблемою, Твайлайт Спаркл доводиться нелегко.

Пересування на двох ногах - вже досить складне завдання, а якщо згадати, що у неї тепер є ще й руки, яким необхідно знайти застосування, щоб не виділятися з натовпу, стає зрозуміло, що подорож в паралельний світ перетворюється для бідної поні в серйозне випробування. Правда, є у всьому цьому і дещо хороше: поруч з Твайлайт Спаркл знаходяться дівчинки, здорово нагадують їй подруг зі світу поні, а значить, дружба все ж допоможе нашій героїні знайти викрадену корону і з тріумфом повернутися додому.
Автор: zombie, додано 2-09-2017, 12:01
Відгуків 0
Переглядів: 3 873

Мій маленький поні: Дівчатка з Еквестрії (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: