Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Анігіляція (2018)

Анігіляція (2018) онлайн українською

Annihilation
Дивитися повний фільм Анігіляція (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Ніхто не знає, звідки з'явилася Зона. Останній раз, коли про її нинішнє місцезнаходження згадувалося в якихось документах, то місце не являло собою абсолютно нічого цікавого – звичайна природа, звичайний ландшафт. Але потім щось невловимо змінилося, і в місцевості Ікс стали пропадати люди.

Оточив територію численних аномалій надійною охороною, військова урядова організація стала посилати туди дослідні місії. Їх метою було з'ясування природи появи Зони Ікс, і вивчення дивацтв, якими була напхана доверху. 11 експедицій пішло вглиб невивченою зони, і ніхто не повернувся назад. Більш того, нікому з наступних першопрохідців не вдалося знайти слідів своїх попередників, немов їх разом з усім обладнанням спіткала повна «Анігіляція». І тепер прийшла пора останній, 12-й місії відправитися на закриту територію, щоб зрозуміти, куди зникають люди. І, підозрюючи, що причиною зникнення вчених може бути якийсь вид випромінювання, що впливає на психіку людей, на цей раз у складі дослідників відправляться лише чотири жінки – психолог, антрополог, біолог і геодезист.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 14-03-2018, 00:45
Відгуків 0
Переглядів: 5 190

Анігіляція (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: