Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Анігіляція (2018)

Анігіляція (2018) онлайн українською

Annihilation
Дивитися повний фільм Анігіляція (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Ніхто не знє, звідки з'явился Зон. Остнній рз, коли про її нинішнє місцезнходження згдувлося в якихось документх, то місце не являло собою бсолютно нічого ціквого – звичйн природ, звичйний лндшфт. Але потім щось невловимо змінилося, і в місцевості Ікс стли пропдти люди.

Оточив територію численних номлій ндійною охороною, військов урядов оргнізція стл посилти туди дослідні місії. Їх метою було з'ясувння природи появи Зони Ікс, і вивчення дивцтв, якими бул нпхн доверху. 11 експедицій пішло вглиб невивченою зони, і ніхто не повернувся нзд. Більш того, нікому з нступних першопрохідців не вдлося знйти слідів своїх попередників, немов їх рзом з усім облдннням спіткл повн «Анігіляція». І тепер прийшл пор остнній, 12-й місії відпрвитися н зкриту територію, щоб зрозуміти, куди зникють люди. І, підозрюючи, що причиною зникнення вчених може бути якийсь вид випромінювння, що впливє н психіку людей, н цей рз у склді дослідників відпрвляться лише чотири жінки – психолог, нтрополог, біолог і геодезист.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 14-03-2018, 00:45
Відгуків 0
Переглядів: 1 890

Анігіляція (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий