Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Оселя зла 2: Апокаліпсис (2004)

Оселя зла 2: Апокаліпсис (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Оселя зла 2: Апокаліпсис (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Плани корпорації Амбрелла за знищення небезпечного Т-Вірусу провалилися. І група спецназівців, яка зачищала мурашник (підземний дослідний комплекс де і був розроблений вірус) вибравшись на поверхню принесла на собі небезпечну заразу, яка встигла мутувати в катівнях лабораторій. Тим самим у Раккон-сіті почалася справжня епідемія захворювання. В ході якого люди перетворювалися в кровожерливих зомбі-мутантів, охочих до вбивств і людської плоті.

Підняті по тривозі сили корпорації почали екстрено евакуювати вчених з вогнища зараження, однак далеко не всім з них пощастило опинитися в першому списку. А вже через кілька годин місто накрило хвилею ходячих мерців, які заполонили всі вулиці. І прямо в серце цього пекла виявилася Елліс, дівчина, яка разом з групою спецназу здійснила подорож в мурашник, і брала участь у знищенні вірусу. Як і раніше, відчуваючи проблеми з довготривалою пам'яттю, вона тим не менш виявила у себе дивовижні навички з виживання і здібності для ведення бою будь-яким можливим зброєю. Але навіть цілої армії таких Елліс не вистачило б, щоб дати відсіч шалено розповсюджується вірусу, який перетворив місто в «Оселя зла 2: Апокаліпсис».
Автор: zombie, додано 13-12-2017, 21:08
Відгуків 0
Переглядів: 2 770

Оселя зла 2: Апокаліпсис (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: