Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Оселя зла 4: Потойбічне життя (2010)

Оселя зла 4: Потойбічне життя (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Оселя зла 4: Потойбічне життя (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Після того як Елліс зрозуміла, що не може перебувати серед людей, так як несе в собі зразок Т-Вірусу, вона зробила сенсом свого життя знайти бункер корпорації Амбрелла, у якому ховається її голова, і усунути його. Тим більше що зробивши наліт на базу, яка займалася спробою створити клона суперчеловека, вона зуміла роздобути собі цілу армію Елліс, з якими і вирушила на штурм резиденції корпоратів в Токіо.

Проте в загашнику у Амбрелловцев залишився ще один сюрприз. І під час сутички голова корпорації втік, попередньо вколов Елліс вакцину, яка знищила вірус в її організмі, і позбавила суперздатностей. Тепер їй належить дізнатися, яке це "Обитель зла 4: Життя після смерті 3D". Адже з одного боку дівчина тепер не може протистояти корпортам. А з іншого, будь-яка громада вижили відтепер відкрита для неї. Тому вона направляється в Аркадію – найбільших з відомих селищ людей, який регулярно транслює сигнал для біженців про пункті збору. Але прибувши на місце, Елліс побачила тільки посадкову смугу у вогнях і безліч покинутих вертольотів і літаків, на яких в Аркадію прибували вижили зі всього світу, але навколо ні душі.
Автор: adminko, додано 13-12-2017, 21:07
Відгуків 0
Переглядів: 3 805

Оселя зла 4: Потойбічне життя (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: