Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Оселя зла 3 (2007)

Оселя зла 3 (2007) онлайн українською

Дивитися повний фільм Оселя зла 3 (2007) безкоштовно з українським дубляжем. Минуло п'ять років з тих пір, як світ заплатив непомірну ціну за впертість і жадібність корпоратів з «Амбрелла». Т-Вірус, який залишив "Обитель зла 3" і випущений на волю інфікував 99% населення землі, і на цьому не зупинився. Постійно мутуючи, він захопив тварин і рослини, перетворивши землю в безжиттєву пустелю, на якій нечисленні вижили, були змушені переховуватися від орди кровожерливих зомбі, в яких перетворилися всі кого наздогнала зараза.

Елліс однією з небагатьох пощастило (або навпаки не пощастило) вижити. Але не завдяки удачі, а лише з-за власного імунітету, а також неймовірних можливостей. Якими, як виявляється, її наділили ті ж корпораты, модифікувавши ДНК жінки в спробах створити ідеального солдата. Не припинили своїх спроб і після апокаліпсису, намагаючись синтезувати отриманий успіх і клонувати Елліс, створивши цілу армію непереможних бійців. Правда поки через відсутність самої дівчини, і її повної відмови співпрацювати, виходило це в них не дуже – клони були не особливо життєздатні. На відміну від Елліс, яка не тільки успішно уникала заражених, але і ефективно вела війну з величезною корпорацією, не даючи в черговий раз перетворити себе на маріонетку.
Автор: adminko, додано 13-12-2017, 21:07
Відгуків 0
Переглядів: 2 853

Оселя зла 3 (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: