Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Еволюція Борна (2012)

Еволюція Борна (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Еволюція Борна (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Незважаючи на всі перешкоди, що випали на шляху, Борну все-таки вдалося неймовірним зусиллям похитнути камінь, на якому довгі роки ЦРУ зводило свої секретні проекти та розробки. І хоча самого Джейсона так і не вдалося знайти чи спіймати, він все ж зміг домогтися свого і знищити проект по підготовці скоєних солдатів – Тредстоун, зрадив його розголосу.

Так, поступово спочатку в жовтій пресі, а потім і в серйозних виданнях початку проскакувати інформація щодо секретних розробок розвідного. управління. І реакція секретного підрозділу не змусила себе довго чекати – всі програми, які були під грифом «цілком таємно» було вирішено згорнути найближчим часом, а людей, які облили інформацією про них скоріше прибрати. Що вкрай не обрадувало Аарона Кросу, який опинився в списку тих самих «небажаних свідків», і виявив, що за ним почалося справжнє полювання. І оперативникові нічого не залишалося, крім як взяти в руки старий надійний пістолет, і наслідувати приклад свого колеги Борна – поодинці кинувши виклик величезної розгалуженій системі урядового обману.
Автор: zombie, додано 4-09-2017, 14:00
Відгуків 0
Переглядів: 4 619

Еволюція Борна (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: