Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Життя не може бути нудною! (2011)

Життя не може бути нудною! (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Життя не може бути нудною! (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Імрн, Кбір і Арджун у роки своєї бурхливої шкільної молодості були друзями не розлий вод. І пройшли рзом через безліч неймовірних пригод, подій і проблем. Адже «Життя не може бути нудною!», в ній звжди щось відбувється і трпляється Але чс виявилося перешкодою, яку все ж не змогл подолти їх дружб. І подорослішвши, кожен з хлопців пішов по життю своїм шляхом, все длі віддляючись від товришів.

Fле тепер Кбір зібрвся одружитися з Нтші – дівчині своєї мрії. А це ознчє, що його друзі повинні оргнізувти хлопцеві спрвжній похмілля. Що вони і беруться зробити, оргнізуввши тритижневий тур по Європі. Хоч кому потрібніше цей відпочинок, Кбіру бо Имрну з Арджун ще незрозуміло. Адже в житті у кожного нстли вжкі чси – один з хлопців розлучився з дівчиною, інший дізнвся, що його бтько нспрвді йому не рідн. Т й см нречений що ств сумнівтися в тому, що шлюб з Нтшею хорош ідея. Чи зможуть хлопці розібртися зі своїми проблемми, що нкопичилися з ті кільк тижнів, і повернутися додому повні впевненості і розуміння як жити длі?
Автор: adminko, додано 4-09-2017, 22:17
Відгуків 0
Переглядів: 801

Життя не може бути нудною! (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий