Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Повернення (2006)

Повернення (2006) онлайн українською

Дивитися повний фільм Повернення (2006) безкоштовно з українським дубляжем. У сучасному Мадриді туристів чи не більше, ніж корінного населення. І при всьому при цьому в регіоні спостерігаються стійкі проблеми з роботою – навіть з урахуванням сфери обслуговування безробіття досягає колосальних (як для Європи) розмірів. Звичайно, знайти посаду різноробочого на будівництві або щось типу – завжди будь ласка. Але серед корінних жителів такої праця вважається «чорним» і є долею гастарбайтерів. Яким чоловік Раймунды себе, звичайно, не вважав, тому і влаштовуватися різноробочим не хотів. Хоча, якщо чесно, жінка була вже не проти «сплавити» свого благовірного хоч кудись. Лише б отримати додаткову копійчину до сімейного бюджету. Який у нинішній час їй доводилося наповнювати поодинці, горблячись на кількох роботах і майже не буваючи вдома. Але чоловік Раймунды продовжує годувати її «сніданками» і лежати на дивані, дефіцит сімейного бюджету стає все сильніше і продовжує життя на всіх парах котитися в прірву. І ось-ось на тлі відчаю і постійного стресу той секрет, який всі ці роки жінка приховувала від усіх, вирветься назовні.
Автор: adminko, додано 4-09-2017, 23:02
Відгуків 0
Переглядів: 2 309

Повернення (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: