Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кім Дотком: Спійманий в Мережу (2017)

Кім Дотком: Спійманий в Мережу (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Кім Дотком: Спійманий в Мережу (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Справа «Кім Дотком: Спійманий у Сіть» стало одним з найбільш резонансних в історії сучасної юриспруденції. І доповнюючи судові позови на Вікілікс і Сноудена, стало новим витком у розвитку поняття прав і свобод людини, і стало вагомим сигналом про те, що все людство вступило в нову епоху Інтернет-комунікацій. Епоху вседоступності, вседозволеності і повної свободи. А свободу, як відомо не можна обмежити і вмістити в якісь рамки.

Творець найбільшого файлообмінника МегаАплоад (MegaUpload) для багатьох став справжнім героєм, борцем за свободу, сподвижником вільного світу, хрещеним батьком анархії. Але ЗМІ та вузьколобі ліберали продовжували називати його нахабним піратом, шахраєм і злодієм, який заслуговує вищої міри покарання. Але які реальні підґрунтя численних судових позовів, які знищили один файлообмінник, але не змогли вбити систему рекомендаційних перехресних посилань? Використовуючи записи з закритих і загальнодоступних архівів, документаліст Енні Голдсон спробував скласти повну картину боїв Доткома з урядом США та іншими структурами.

Фільми 2017

Автор: adminko, додано 4-09-2017, 23:06
Відгуків 0
Переглядів: 1 654

Кім Дотком: Спійманий в Мережу (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: