Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Людина-павук (2002)

Людина-павук (2002) онлайн українською

Spider-Man / Спайдермен
Дивитися повний фільм Людина-павук (2002) безкоштовно з українським дубляжем. Пітер Паркер був простим школярем. Кволий на вигляд, що втратив батьків у ранньому дитинстві він нерідко ставав предметом насмішок і принижень. А про популярність серед дівчат годі було й говорити. Єдиною втіхою в житті хлопця були його люблячі дядько і тітка, які прихистили хлопця і виховували як свого, так захоплення павуками та іншими комахами. Щось таємниче, містичне і незрозуміле бачив Пітер у ворушінні їх численних лапок, і чваканье жвал. Тому, коли школа вирішила в рамках навчальної програми провести екскурсію в найбільший в місті тераріум, Пітер був першим, хто записався в поїздку. Тим більше в ній повинна була взяти участь і Мері Джейн – давня любов і сусідка Паркера, яка, само собою, не звертала на нього ніякої уваги.

Але навіть екскурсія не принесла радості Пітеру. Адже в одному із залів його несподівано вкусив якийсь дивний павук, явно отруйний і екзотичний. А незабаром після цього у любителя комах почалися справжні проблеми. Тіло хлопця стало плавно змінюватися, постачаючи його цілим рядом дивних здібностей. Спочатку Пітер відкрив у собі орлине зір, потім надзвичайний слух, а потім вміння в буквальному сенсі ходити по стінах і стелі і стріляти з рук павутиною. Схоже, під дією дивного мутагену Пітер перетворився в дивну генну суміш хлопчика і комахи «Людина-павук». І здається, місту скоро знадобляться його надзвичайні здібності.
Автор: adminko, додано 4-01-2018, 13:14
Відгуків 0
Переглядів: 20 806

Людина-павук (2002) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: