Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Людина-павук 3: Ворог у тіні (2007)

Людина-павук 3: Ворог у тіні (2007) онлайн українською

Spider-Man 3 / Спайдермен 3
Дивитися повний фільм Людина-павук 3: Ворог у тіні (2007) безкоштовно з українським дубляжем. Невідомо звідки, але хтось впливовий провідав про те, що Пітер Паркер насправді і є той самий людина-павук. І цей хтось вирішив зробити йому неймовірний подарунок – новий, суперстильний і сучасний костюм. Який не просто сидів як влите, але був зроблений зі спеціального синтетичного волокна, яке посилювало здібності людини-павука в кілька разів. І звичайно Пітер просто не міг залишити такий подарунок без уваги, і не випробувати новинку. Яка одразу ж припала йому до душі.

До того ж збільшена сила доведеться вельми до речі. Адже Гарі Осборн, син загиблого зеленого гобліна вирішує помститися своєму старому другові за вбивство батька. І знайшовши арсенал божевільного лиходія, вирішує стати його послідовником ідеї тотального руйнування. А для того, щоб збільшити свої шанси здолати людину-павука, він розшукує пісочного людини, і допомагає йому втекти з в'язниці і дістатися до Нью-Йорка. Але два сбесившихся лиходія зовсім не найстрашніше, з чим доведеться мати справу Пітеру Паркеру. Адже його чорний костюм несподівано виявився протилежністю всіх ідеалів, в які вірив і за які боровся людина-павук. І ледь надівши його, Пітер ступив на темну сторону, поступово втрачаючи контроль і перетворюючись у найбільшого злочинця в історії. І тепер головний супротивник, якого має «Людина-павук 3: Ворог у тіні».
Автор: zombie, додано 4-01-2018, 13:15
Відгуків 0
Переглядів: 10 160

Людина-павук 3: Ворог у тіні (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: