Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Черепашки-ніндзя 2 (2016)

Черепашки-ніндзя 2 (2016) онлайн українською

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Дивитися повний фільм Черепашки-ніндзя 2 (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Війна Шредера з братами-мутантами з міської каналізації триває вже не перший рік. Але раніше «черепашки-ніндзя 2» хвилини лише витрачали, щоб вирішити цю проблему. Але нині все інакше. Адже підступний лиходій пішов іншим шляхом, вважаючи за краще уникати прямих контактів і грубого розгортання сили. Тривалий час Шредер і його дармоїди реалізовували кроки свого геніального плану, підштовхуючи місто по кроку в прірву божевілля і хаосу.

В якому і має розквітнути злий геній, вмить взявши в свій кулак весь Нью-Йорк. І при подспобничестве Бібопа і Рокстеди – своїх нових кишенькових звіряток-дармоїдів, йому вдалося поставити прапор влади Шредера над гігантською мегаполісом. Але брати-мутанти вчасно розкопали плани лиходія, і вирішили кинути виклик його підступним діянням. І їм потрібно напружити всі сили, і вдатися до допомоги Джессі та інших, щоб цього разу вразити негідника, не зруйнувавши при цьому підлога Нью-Йорка. Однак де впевненість, що самі черепашки не стануть частиною плану по захопленню міста? Адже нинішній наступ Шредер готував дуже давно, продумуючи кожен крок до дрібниць.
Автор: adminko, додано 4-09-2017, 23:26
Відгуків 0
Переглядів: 10 948

Черепашки-ніндзя 2 (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: