Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мисливці за привидами (2016)

Мисливці за привидами (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мисливці за привидами (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Ерін Гілберт присвятила чимало часу вивченню парапсихології і паранормальних явищ. Адже за її скромному переконання приведення це не просто вигадка – а реальність, яка може виявитися навіть більш страхітливою, ніж у бульварних фільмах жахів. Свого часу дослідник світу духів навіть написала цілу книгу про реальність привидів. Саме ця публікація і зіграла з нею поганий жарт, назавжди визначивши подальший життєвий шлях.

Так, отримавши солідну посаду в престижному дослідному центрі, Ерін вже було почала будувати плани на подальше життя. Але хто-то особливо бажаючий насолити новому босові розкопав її рукописи щодо привидів, яких офіційна наука, як відомо, заперечує. У підсумку нову співробітницю підняли на сміх і публічно зганьбили. Не в силах пробачити такі злі насмішки Ерін вирішує піти з наукового світу в приватний бізнес, і організувати власне підприємство по вилову привидів. І незабаром знаходить ще трьох таких самих переконаних дослідників, які так само не можуть знайти порозуміння в суспільстві. Разом вони – «Мисливці за привидами», які стануть на варті нашого спокою. І якраз вчасно, адже злі духи зібралися влаштувати черговий прорив межі між світами.
Автор: zombie, додано 7-03-2018, 16:08
Відгуків 0
Переглядів: 6 757

Мисливці за привидами (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: