Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007)

Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007) онлайн українською

4: Rise of the Silver Surfer
Дивитися повний фільм Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007) безкоштовно з українським дубляжем. Коли Рід Бен Сью і Джонні стали на захист спокою простих землян, вони думали, що зможуть покращити життя простих людей і захистити їх від небезпеки. І дійсно, криміногенна обстановка у світі поступово стала падати. Адже що можна протиставити неуязвимому кам'яного гіганту, повелителя вогню, невидимої дівчини і людині пластиліну? Але на жаль у медалі виявилася і зворотна сторона, про яку супергерої дізналися занадто пізно.

Так, після величезного викиду енергії в рамках експерименту породив фантастичну четвірку, Земля засвітилася на радарах всього недалекого космосу, і привернула до себе занадто багато небажаної уваги. Зокрема, команда «Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера» побачила на власні очі. Так, одного разу з'явившись на нашій планеті, прибулець за найкоротші терміни породив безліч катаклізмів явно спрямованих на винищення всієї людської раси. Мандруючи від одного населеного світу до іншого, цей невідомий і практично непереможний гуманоїд знищує все живе навколо, перетворюючи поверхні планет на випалену пустелю. І тепер черговим пунктом у його списку є Земля.
Автор: adminko, додано 15-02-2018, 23:11
Відгуків 0
Переглядів: 7 180

Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: