Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ліга видатних джентльменів (2003)

Ліга видатних джентльменів (2003) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ліга видатних джентльменів (2003) безкоштовно з українським дубляжем. Алан Куотермен звик подорожувати один. Відомий мандрівник і дослідник, любитель пригод і розкрадач гробниць, він ніколи не довіряв нікому, вважаючи за краще покладатися тільки на свій пістолет, з яким звертався просто віртуозно. Але коли він вперше зіткнувся з лиходієм, який називає себе Фантом, навіть Алан зрозумів що поодинці тут не впоратися. Адже володіючи практично необмеженими ресурсами і неабияким інтелектом, злочинець задумав занурити в хаос весь цивілізований світ, зачаївшись у старій Європі для його виконання.

Щоб протистояти йому, Алан вирішити створити суспільство «Ліга видатних джентльменів». В яке крім самого Алана увійшла вихована і галантна вампірша Міна Харкер, вічно молодий і практично невразливий Доріан Грей, капітан-винахідник Немо зі своїм останнім творінням – першої у світі підводним човном, а також доктор Джекіл, який приховує в собі могутнього містера Хайда. І вже в дорозі до команди приєднався секретний агент США Том Сойєр, якого уряд відправило для розслідування діянь Фантома.
Автор: zombie, додано 5-09-2017, 00:04
Відгуків 0
Переглядів: 3 201

Ліга видатних джентльменів (2003) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: