Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мисливці за привидами 2 (1989)

Мисливці за привидами 2 (1989) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мисливці за привидами 2 (1989) безкоштовно з українським дубляжем. Раніше головним героям стрічки на ім'я Рей, Пітер, Уїнстон і Ігон, які були мисливцями за привидами, вдалося домогтися перемоги над Гозер. Останній був небезпечний тим, що намагався знищити все живе. З того моменту минуло 5 років, і люди зуміли забути про існування старих привидів, та й нові не виникали на обрії, тому професія вчених стала не потрібна і вони вирішили присвятити себе абсолютно іншим, більш земних справ. Але коли в знаменитий музей з назвою «Метрополітен», що знаходиться на території «Великого яблука» прибув портрет одного володаря Віго з Карпат, все сильно змінилося.

Дух цього персонажа повернувся до життя прямо з полотна, і зумів підпорядкувати собі охоронця музею. Дух вимагав від доглядача відшукати дитину, в якого він міг би переселитися. Прибулі на екстрений виклик в музей екс-мисливці також дізналися про те, що підземна частина Нью-Йорка кишить якоїсь нової слизом рожевого кольору. Остання може, перебуваючи під впливом людських емоцій, породжувати справжніх демонів. В результаті зграйки цієї нечисті почали вести полювання на жителів міста, а героям довелося терміново шукати всі свої старі робочі інструменти, і виходити на боротьбу з тваринами.
Автор: zombie, додано 7-03-2018, 16:08
Відгуків 0
Переглядів: 3 440

Мисливці за привидами 2 (1989) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: