Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Веном (2018)

Веном (2018) онлайн українською

Venom
Дивитися повний фільм Веном (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Про це істоту, організмі або вірус, ким би він насправді був, відомо не так багато. «Веном» прибув з далекого космосу, з якоїсь божевільної планети, населеної усілякими жахами і здатний приймати будь-яку форму матерії або матеріалу. І з моменту своєї появи на Землі він подорожував по нашій планеті, ведучи досить дивний спосіб життя – паразитуючи на різних людях При цьому всякий раз знаходячи нового господаря, Веном посилював його здібності, натомість висмоктуючи адреналін і таким чином спустошуючи свою жертву. А коли черговий носій висихав, паразит вирушав на пошуки іншої «шкурки», ще більш сильною і могутньою. І з кожним стрибком він зберігав здатності попереднього власника, і міг наділити ними свого нового носія.

Раз від разу Веном ставав все складніше і небезпечніше. І досяг тієї стадії розвитку, на якій практично став невразливий І тепер людство на межі свого зникнення, а інопланетний паразит потішається своєю могутністю і безмежною силою. І тільки надзвичайно сильний, сміливий і міцний духом герой може врятувати землян, і знищити самого небезпечного ворога в історії.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: zombie, додано 30-11-2018, 21:53
Відгуків 0
Переглядів: 13 003

Веном (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: