Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Веном (2018)

Веном (2018) онлайн українською

Venom
Дивитися повний фільм Веном (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Про це істоту, оргнізмі бо вірус, ким би він нспрвді був, відомо не тк бгто. «Веном» прибув з длекого космосу, з якоїсь божевільної плнети, нселеної усілякими жхми і здтний приймти будь-яку форму мтерії бо мтерілу. І з моменту своєї появи н Землі він подорожувв по ншій плнеті, ведучи досить дивний спосіб життя – прзитуючи н різних людях При цьому всякий рз знходячи нового господря, Веном посилювв його здібності, нтомість висмоктуючи дренлін і тким чином спустошуючи свою жертву. А коли черговий носій висихв, прзит вирушв н пошуки іншої «шкурки», ще більш сильною і могутньою. І з кожним стрибком він зберігв здтності попереднього влсник, і міг нділити ними свого нового носія.

Рз від рзу Веном ствв все склдніше і небезпечніше. І досяг тієї стдії розвитку, н якій прктично ств неврзливий І тепер людство н межі свого зникнення, іноплнетний прзит потішється своєю могутністю і безмежною силою. І тільки ндзвичйно сильний, сміливий і міцний духом герой може врятувти землян, і знищити смого небезпечного ворог в історії.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: zombie, додано 4-10-2018, 22:18
Відгуків 0
Переглядів: 2 029

Веном (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий