Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фантастична четвірка (2005)

Фантастична четвірка (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Фантастична четвірка (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Рід Річардс був успішним ученим, який досліджував силу космічного випромінювання. Довго років проводячи теоретичні викладки, він опинився на межі великого відкриття. Проте усвідомивши, що в державному інституті потрібного інструментарію не отримати, він вирішив звернутися за допомогою до спонсору – успішному бізнесменові. Той в найкоротші терміни організував виліт у космос для чотирьох астронавтів, які повинні були розставити на орбіті новітнє обладнання і зробити необхідні заміри. Проте несподіваний космічний шторм завадив імпровізованої експедиції.

Так, спалах сильного випромінювання, яка прийшла немов з нізвідки, застала космонавтів зненацька, з вимкненими захисними екранами. І в найближчі пару годин вся дослідницька група отримала несумісну з життям дозу опромінення. Однак, незважаючи на це астронавти не тільки вижили, але і змогли повернутися на Землю. А незабаром вони всі стали помічати дивні зміни в своїх тілах, які давали їм надлюдські здібності, нез'ясовні з наукової точки зору. І дослідники вирішили обернути їх на благо людства, створивши супергеройскую команду «Фантастична четвірка».
Автор: adminko, додано 15-02-2018, 23:10
Відгуків 0
Переглядів: 3 285

Фантастична четвірка (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: