Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хелбой 2: Золота армія (2008)

Хелбой 2: Золота армія (2008) онлайн українською

Hellboy II: The Golden Army
Дивитися повний фільм Хелбой 2: Золота армія (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Колись давно, коли людський світ ще не був відрізаний від інших планів буття чіткою межею, в паралельних реальностях вдало співіснували і інші древні раси, у тому числі ті, кого зараз прийнято називати ельфами. Ведучи багатовікову війну проти людей, вони переконали один підгорний народ допомогти їм потіснити молоду расу. І ті погодилися, створивши механічну армію безвідмовних воїнів, які, підкоряючись зову спеціальної корони, повинні були змести все живе з нашого плану буття. Побачивши нескінченну злобу і неудержимость армії механічних голлемов, Ельфійський король відмовився від свого плану, і вирішив укласти мир, пішовши іншим шляхом, і розмежувавши населені світи між собою.

Для того, щоб ніхто не посмів знову порушити перемир'я корона контролює армію безсмертних бійців була поділена на три частини, одна з яких залишилася у людей. Але через багато століть, знайшлася людина (або не зовсім людина), який захотів зібрати докупи осколки могутнього артефакту, і з його допомогою підпорядкувати собі весь світ. А зупинити божевільного може тільки «Хеллбой 2: Золота армія» для якого в принципі не так вже й страшна. Адже він сам породження іншого світу – демонічного, створення практично безсмертне в нашому світі.
Автор: zombie, додано 6-07-2019, 18:40
Відгуків 0
Переглядів: 4 235

Хелбой 2: Золота армія (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: