Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хеллбой: Герой з пекла (режисерська версія) (2004)

Хеллбой: Герой з пекла (режисерська версія) (2004) онлайн українською

Hellboy (Director's Cut)
Дивитися повний фільм Хеллбой: Герой з пекла (режисерська версія) (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Коли друга світова війна підходила до свого кінця, а нацисти відступали по всіх фронтах, командування армією загарбників зробив останню спробу взяти верх в протистоянні. Так, усвідомивши, що силою не зломити союзників, фашисти вирішили вдатися до допомоги надприродних сил, почавши серію паранормальних експериментів з відкриття врат між світами, і під проводом одержимої чорнокнижника. І задумане їм майже вдалося. Майже Адже в самий важливий момент експерименту табір, де проводилися подібні досліди було нарешті звільнено армією захисників, а всі нацисти вбиті. Але на полі бою, якраз біля воріт пекла, солдати знайшли дивного дитини, який більше нагадував суміш горили і людини, і було дивно червоного кольору і з хвостом. І лише втручання впливового професора вберегло дивне створіння від розстрілу на місці від гріха подалі.

Багато років потому «Хеллбой: Герой з пекла», виріс, вихований тим самим вченим як власна дитина. Будучи справжнім чортеня – породженням пекла, він обрав світлу сторону, приєднавшись у новоствореному загону з розслідування надприродних подій. Адже деякі нацисти, побачивши успіх експерименту за покликанням сутностей з иномирья, зовсім не залишили ідеї занурити світ в хаос.
Автор: zombie, додано 5-09-2017, 00:28
Відгуків 0
Переглядів: 3 284

Хеллбой: Герой з пекла (режисерська версія) (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: