Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Міфіка 3: Некромант (2015)

Міфіка 3: Некромант (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Міфіка 3: Некромант (2015) безкоштовно з українським дубляжем. У свої молоді роки Марек володіла просто феноменальними здібностями до некромантії. Будучи ученицею великого Годжена Паю, вона подавала великі надії, але поки погано вміла контролювати власну неймовірну силу. Але так вже сталося, що саме їй доведеться встати на захист усього світу.

Так, злобний чаклун Зорлак, колега Марек «по цеху», вирішив відновити реалізацію свого плану по захопленню світу. Багато років тому йому практично вдалося зібрати незліченну армію мертвяков і підкорити з ними весь світ. Але збірний рада з майстрів магії змогли втихомирити баламута, і дати йому відсіч. Хоча навіть об'єднаних сил магів не вистачило, що назавжди знищити Зорлака. І ось тепер, коли багато білі чаклуни вже віддали свої життя в захисті миру і спокою для злого генія настав зоряний час. Зібравши неймовірну армію, він практично відновив древній артефакт, який допоможе у декілька разів підсилити і без того неймовірно потужні здібності Зорлака. І крім Марек абсолютно нікому дати йому рішучу відсіч. А значить, що навчання закінчено, і прийшла пора взяти на себе непідйомну ношу з порятунку світу і почати пригоду під назвою «Міфіка: Некромант».
Автор: adminko, додано 17-03-2018, 13:44
Відгуків 0
Переглядів: 2 789

Міфіка 3: Некромант (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: