Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Аляска: Сім'я з лісу (2014)

Аляска: Сім'я з лісу (6 сезон) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Звук: Discovery
  • Рік виходу: 2014
  • Жанр: Пригоди, Серіали
  • Країна: США
  • Тривалість: 42 хв.
  • Режисер: Т. Дж. Шнкс
Дивитися всі серії серіалу Аляска: Сім'я з лісу (6 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Вони прийняли нестндртне рішення для бгтьох - піти від всіх, що зховли в лісх Аляски. Хоч тк тенденція остннім чсом нбирє обертів - все чстіше люди вибирють смітницький спосіб життя, длеко від нескінченної гонитви з мтерільними блгми, метушливої міської дійсності, оточеній гджетми і соцільними мережми. Тк одного рзу поступил сім'я Брунів, склд якої досить великий - в ній подружжя виховує ж семеро дітей - п'ять хлопчиків і двох дочок. Тепер вони знходяться серед бсолютно диких умов і нзивють себе "вовчою згрєю".

Життя тут зовсім не легше, ніж у центрі цивілізції, нвпки - кожен день сповнений небезпек, і сімейство Брунів, діючи спільно, подібно до вовків у згрї, бореться з своє існувння і прво знходиться н обрній території. Однк у дикунів Бруни не перетворилися вони підтримують стосунки з друзями, близькими, хоч зустрічються з ними лише рз у півроку. Однк це не звжє їм вести цілком нповнену життя, нсичену і цікву. Бруни - це живий приклд того, що людин може бути щсливою без блг сучсного світу, оскільки фільм зсновний н рельних подіях.
Автор: adminko, додано 10-11-2018, 20:08
Відгуків 0
Переглядів: 2 155

Аляска: Сім'я з лісу (6 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий