Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Прибуття (2016)

Прибуття (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Прибуття (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Загадкові послання з глибин таємничого космосу, забавні мови, ніколи не звучать в світі людей, і яскраві вогні літаючих кораблів – кожен чоловік хоч раз мріяв зіткнутися з чимось подібним, стати тим, хто знайде відповідь на одвічне питання: «чи Самотні ми у всесвіті?». На цю тему знято досить багато кінострічок, проте кожна є чимось особливим, розкриває інопланетних істот з різних сторін – вони добрі, мирні істоти, то міжгалактичні загарбники, жорстокі і прагнуть підпорядкувати собі Землю.

У фільмі «Прибуття» невідомі літаючі об'єкти так само відвідали нашу планету, проте справжні наміри прибульців стають зрозумілі далеко не відразу. Щоб налагодити контакт з такими незвичайними гостями, військові сили знаходять належного експерта – лингвистку Луїзу, завданням якої є спілкування з інопланетянами і з'ясування їх справжніх цілей.

Чи стане Земля будинком відразу для двох рас або ж місцем жорстокої війни між ними? Тепер тільки Луїза може дізнатися відповідь на це питання, занурившись в бурхливий потік спогадів, який і проллє світло на таємницю прибуття міжгалактичних істот.
Автор: zombie, додано 5-09-2017, 22:18
Відгуків 0
Переглядів: 2 105

Прибуття (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: