Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ У космосі почуттів не буває (2010)

У космосі почуттів не буває (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм У космосі почуттів не буває (2010) безкоштовно з українським дубляжем. В житті Симона все протікало гладко до тих пір, поки його брата Сема не кинула дівчина. Адже рутинний, одноманітний і педантичний світ хлопця з її відходом перекинувся з ніг на голову, доставляючи останньому величезний дискомфорт. Адже Симон був хворий синдромом Аспергера, при якому зацикленість на порядку й організації часто стає божевіллям.

Дивлячись на те, як його брат перетворює в хаос так довго створюваний нею світ законів і правил, Симон в буквальному сенсі сходить з розуму. І, врешті-решт, вирішує покинути свою звичну «раковину» відлюдника, і зробити все, щоб знову повернути стару повсякденне життя. А для цього йому доведеться подбати про те, щоб у Сема знову з'явилася любов. Але переконати стару дівчину повернутися навряд чи вийде. Тому Симону доведеться грунтовно попітніти у пошуках нової любові для свого брата. Особливо якщо врахувати, що в справах любовних сам хлопець знається з рук геть паршиво. Адже він далекий від звичного укладу життя, і постійно знаходиться десь вище, далеко. У своєму власному Космосі. А, як відомо, «У космосі почуттів не буває». Ну, хіба що зовсім трохи.
Автор: adminko, додано 5-09-2017, 22:45
Відгуків 0
Переглядів: 2 750

У космосі почуттів не буває (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: