Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сміливість бути диким (2015)

Сміливість бути диким (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Сміливість бути диким (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Мері Рейнольдс звикла до того, що як би сильно вона не намагалася зануритися в справжню красу, дівчина завжди залишалася лише незрозумілим і невизнаним творцем. Адже в той час у флористиці не було таких понять, якими маніпулювала ця юна любителька рослин. Всі букети, композиції і декори були ретельно «окультуреними», злизанними один з одного і загнаними в суворі рамки вимог і умов. У той час як Мері могла дозволити собі «Сміливість бути диким» - розмовляти з квітами і черпати натхнення в простих не культивованих і не облагороджених рослинах. Вона не просто захоплювалася ними, вона була їм ріднею – таким же дикорослим, колючим і від того ще більш чудовим квіткою. Спілкуючись з квітами на якомусь своєму, незрозумілою мовою, вона могла творити неймовірну незвичну красу – свіжу, непокірну, натуральну.

І багато років потому в низці безрезультатних спроб показати всьому світові нові грані досконалості, вона все ж домоглася своєї мети – взяла головний приз самого престижного щорічного змагання флористів. Зробивши революцію в світі моди і стилю, і створивши нове віяння в розумінні прекрасного.
Автор: adminko, додано 16-03-2017, 23:15
Відгуків 0
Переглядів: 4 537

Сміливість бути диким (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: