Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Страйк (2017)

Страйк (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Страйк (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Кримінальний детектив «Страйк» - історія про досвідченого приватного детектива, який раніше пройшов війну в Афганістані. Наслідки збройного конфлікту виявилися досить жалюгідними – чоловік отримав величезну кількість каліцтв, які одразу перекинули його життя з ніг на голову. Незважаючи на все, боєць зміг взяти себе в руки і повернутися до нормального існування, спробувавши забути про своєму страшному минулому.

Корморан Страйк розслідує кримінальні справи. У їх розгляді детективу допомагає чарівна дівчина Робін Эллакотт, яка тривалий час не могла знайти собі роботу по душі. Зрозумівши для себе, що таємниці і загадки у неї в крові, дівчина викликається стати правою рукою сищика. Корморан і Робін буквально створені для того, щоб розслідувати самі заплутані справи та затримувати невловимих злочинців, коли це не під силу поліції. Глядачі можуть стати свідками злагодженої роботи агентів на прикладі недавнього розслідування: топ-модель Лула Лендрі покінчила життя самогубством, викинувшись з вікна величезного пент-хаусу. Основна версія – психічні розлади зірки. Але всупереч всьому, родичі вважають інакше: вони впевнені, що нещасної «допомогли», зіштовхнувши зі злощасного балкона.

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 18-06-2018, 09:56
Відгуків 0
Переглядів: 5 046

Страйк (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: