Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Жінки-вбивці (2016)

Жінки-вбивці (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Жінки-вбивці (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Після хворобливого розлучення у житті Морган і Джин нічого суттєво не змінилося. Вони продовжували жити разом в одній квартирі, ділити побут і турботи по будинку, і в складчину планувати сімейний бюджет Колишніх коханців тримала разом не тільки звичка і пам'ять про минулі часи, але ще й одне на двох захоплення – одержимість жінка-вбивцями. Біографії та історії яких вони відшукували, розслідували і віщали допомогою свого подкасту для вузької аудиторії своїх фанів.

Але з недавніх пір їх відносини остаточно розладналися. Адже у Морган зав'язалися стосунки з Симон – новенької жінкою в місті, історія якої була оповита містикою і таємницею. Але тільки не для Джин. Яка ведена почуттям ревнощів і запаленої інтуїцією починає «копати» під конкурентку. І, як виявилося, не дарма. Адже виявляється, що минуле Симон зберігає одну величезну і вкрай небезпечну таємницю. Життєво важливу таємницю Правда, що з нею робити ображена дівчина не знає. Адже розповівши все, вона лише налаштує свою другу половинку проти себе, і спровокує «новеньку».
Автор: zombie, додано 6-09-2017, 23:35
Відгуків 0
Переглядів: 1 547

Жінки-вбивці (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: