Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Хранителі дверей (2016)

Хранителі дверей (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Хранителі дверей (2016) безкоштовно з українським дубляжем. З розвитком науки, сучасних технологій і основних світових релігій, люди зовсім перестали вірити в старих богів. Тих добрих і не дуже покровителів природних явищ і процесів, які багато років і століття захищали людей і допомагали людству вижити в цьому суворому світі. І такий розклад безсмертних нітрохи не влаштовував. Адже менше віри означає менше сил і могутності. А боги створені для того, щоб бути всесильними Але більшість давніх все ж змирилося з тим, що їх улюблені твори давно забули як влаштований світ. І пробачивши людям їх невіру, залишилися у своїх маленьких затишних будинках на небі чекати, коли у світ повернуться колишні часи.

А ось один веселий і бешкетний божок з класу «Хранителі дверей» не став миритися з тим, що йому більше ніхто не поклонявся. І вирішив спуститися в світ людей, щоб показати їм, наскільки вони помилялися. Ось тільки з самого початку пригод безсмертного, з його першого візиту в реальний світ все пішло зовсім не так як замислювався. Адже життя простих людей на Землі виявилася не зовсім такою, якою було уявлення богів про неї.
Автор: adminko, додано 6-09-2017, 23:18
Відгуків 0
Переглядів: 2 190

Хранителі дверей (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: