Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Крижана фантазія (2016)

Крижана фантазія (1 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу Крижана фантазія (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Сто років тому впав останній воїн у багатовіковій битві імперій Льоду і Полум'я. І хоча тоді холодна країна перемогла, розбіжності і суперечки в серцях людей так і залишилися невирішеними. І весь світ застиг на межі нового військового протистояння І лише дивом імператорам країн вдалося зберегти хитку рівновагу, встановивши довгоочікуваний мир на довгі роки.

Але от 100 років тому на трон імперії льоду повинен зійти принц Ка Со – єдиний законні спадкоємець королівського престолу. Його зведений брат Кун Ши має другорядні права на престол, і не особливо рветься до влади. Тому по ідеї з престолонаслідуванням проблем виникнути не повинно. От тільки варто було Ка Зі взяти владу в свої руки, як його брат і дівчина зникли в невідомому напрямку, а сам монарх дізнався про змову, який вороги довгий час плели за його спиною. Лише проявивши неабияку кмітливість, йому вдалося розправитися з баламутами, але знайти викрадених близьких людей принц не зміг. І незабаром стало ясно чому. Адже Кун Ши внаслідок якоїсь сутички з ворогами повністю втратив пам'ять. Із-за чого опинився на престолі царства вогню, керований радами своїй жадібної матінки. Схоже що «Крижана фантазія» підходить до кінця, і прийшов час чергової війни.
Автор: adminko, додано 1-12-2018, 08:16
Відгуків 0
Переглядів: 3 104

Крижана фантазія (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: