Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Зоряні війни: Сили долі (2017)

Зоряні війни: Сили долі (2 сезон) онлайн українською

Star Wars: Forces of Destiny
Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Зоряні війни: Сили долі (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Н першому плні зхоплюючого і фнтстичного мультсерілу "Зоряні війни: Сил долі" виявляється мленьк, ле дуже відвжн дівчинк, як любить подорожувти і шукти для себе нові і цікві пригоди. У головної героїні є друг - мленький робот, що допомгє їй не нудьгувти під чс кожної подорожі і відчувти себе не смотньою. Крім цього з роботом дуже весело проводити чс і якщо спостерігти з всім сюжетом дного мультсерілу, то це дуже легко побчити. Цього рзу дівчин подорожує по безлюдній місцевості і, якщо чесно, то без свого товриш тут їй було б моторошно.

Н шляху головної героїні історії звжди з'являються непередбчені випдки, однк зрз попереду мндрівників чекл величезн небезпек. Вон полягл в тому, що їх чекв безжльний лиходій, який відомий в цьому світі не тільки своїми мерзенними і підступними вчинкми, й непередбчувністю. Пощдити незнйомців лиходій і не збирвся, тому героям історії доводиться смим шукти вихід з ситуції, що скллся і постртися змінити те, що відбувється. Сміливий Бібі-8 цей той персонж, який не тільки звжди готовий супроводжувти юну крсуню, ле і зхищти її в рзі потреби.

У центрі мультсерілу можн було побчити, як сме дівчин легко спрвляється з поствленим звднням і все це звдяки зброї, що звжди було в неї під рукою. Стршно подумти, що довелося б робити в цьому випдку, якщо б не воно. Спрвитися з одним противником не було нстільки склдним звднням, що чекло в мйбутньому, дже ще не одного лиходія доведеться подолти, перш ніж дівчин зможе виявитися н спокійному і нйголовніше щсливому шляху. Поки світ змінюється не в нйкрщу сторону, дже з кожним днем ​​в ньому з'являються нові супротивники мндрівниці, вон стрімко поспішє вплинути н своє мйбутнє.

Герої продовжують свою подорож в сторону зстви, що нзивється Нім, ле нвіть не здогдуються про те, які небезпеки їх можуть очікувти попереду. Прослідкуйте з неймовірними небезпекми шляхи героїв і рельними приклдми з життя, що розкжуть про те, як бгто довелося зробити зрди згльного блгополуччя їх з Бібі-8. Моторн дівчин нмгється використовувти всі свої знння, силу, ткож логіку і хитрість. Тільки ці здібності можуть істотно допомогти їй змінити світ н крще і вплинути н те, що відбувється у всій Глктиці, яку поступово огортє темн сторон.

Фільми 2017

Автор: zombie, додано 7-06-2018, 16:24
Відгуків 0
Переглядів: 470

Зоряні війни: Сили долі (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий