Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мертвий Біллі (2016)

Мертвий Біллі (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мертвий Біллі (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Як і всі інші прогресивні представники сучасної молоді, Калліопа Жирар не вірила у всі ці дурні місцеві легенди про божевільного маніяка-вбивцю за прізвиськом «Мертвий Біллі». Який нібито орудував у їх містечку кілька років тому і тримав у страху всю округу. Адже жодних документальних підтверджень існування маніяка з таким псевдонімом не було. А останнє гучне вбивство в околицях сталося ще півстоліття тому.

Але з недавніх пір впевненість стала залишати Калліопу. Адже разом з частими нападами епілепсії вона стала бачити його – Мертвого Біллі. І весь той жах, який він створив з нею. І хоча повернувшись до адекватному сприйняттю світу нічого подібного (з того що прийшло в стані припадку) у своєму житті дівчина згадати не могла, вона все ж вирішила провести власне розслідування і розібратися з цими видіннями. Адже, схоже, іншого способу позбавитися від них не було. А між тим напади непрожитих спогадів раз від разу ставали все більш реальними і жахливими, погрожуючи в кожен наступний раз не відпустити свідомість дівчини в реальний світ.
Автор: adminko, додано 11-09-2017, 13:26
Відгуків 0
Переглядів: 1 181

Мертвий Біллі (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: