Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Жили-були ми (2016)

Жили-були ми (2016) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Оригінал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Мелодрами
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 98 хв. /01:38
  • Режисер: Гнн Чернков
Дивитися повний фільм Жили-були ми (2016) безкоштовно з українським дубляжем. В сім'ї Мрусі відбувється несподівн змін. Після якоїсь дріб'язкової сврки, які зрідк трпляються між усім зкохними людьми, мм, зібрвши речі, їде в місто. Їде нзвжди, злишивши тт і дочку одних н господрстві, і н прощння, викрикуючи всякі обрзливі слов.

Як виявилося, сврк бул не ткою вже й дріб'язковою. Адже чс іде, жінк все не повертється. Т й обржений бтько не поспішє їхти з нею і миритися. З-з чого мленьк дівчинк стрждє, спостерігючи з тим, як її родин влиться буквльно н очх. А нещодвно, почеквши деякий чс, її тто ств говорити про те, щоб виїхти. Чого Мруся ніяк не може допустити. Адже тоді її бтьки точно не помиряться, і щстя вже ніколи не повернеться в їхній будинок. Тому Мш переконує бтьк злишитися до тих пір, поки він не вислухє одну чрівну історію, яку дівчинк склл смостійно. «Жили-були ми» - вон починє свою розповідь і продовжує вплітти в нього людей, предмети і події, які зустрічл в своєму житті. Вигдуючи н ходу і відтягуючи поїздку, вон кожного свого героя, щедро нділяючи добротою, чуйністю і сміливістю – всім тими якостями, яких тк не вистчє її бтькми, щоб бути щсливими.
Автор: adminko, додано 19-07-2018, 04:51
Відгуків 0
Переглядів: 766

Жили-були ми (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий