Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гремлін (2017)

Гремлін (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Жахи
  • Країна: США
  • Тривалість: 90 хв /01:30
  • Режисер: Ryan Bellgardt
Дивитися повний фільм Гремлін (2017) безкоштовно з українським дубляжем. У двні чси, коли зло зповнювл собою весь світ, у зтінку ховлися жхливі істоти – Гремліни. Будучи вісникми темряви, і хрчуючись людськими емоціями, вони знищувли все н своєму шляху. Особливо ввжючи з крще снідти любов'ю, вирвною рзом з трепетним серцем своєї чергової жертви. Тоді зло було переможено, і поступово відтиснуто н длекі зстви світобудови. Але приборкти його остточно не вдлося нвіть через бгто тисяч років.

І одного рзу простий і нічим не примітний чоловік отримв посилку від нонім. В якій бгто століть був змкнений «Гремлін» - один з вісників темряви, який чомусь злишився в живих після пдіння мороку. Невідомо кому і нвіщо зндобилося ловити і зпечтувти в коробці це істот в епоху сивої двнини. Але тепер, по зкінченню терміну двності свого змикючого зкляття воно знову знйшло чсткову свободу. І буде рз з рзом прокидтися, щоб влштувти ситний обід з чийогось нповненого любов'ю серця. До тих пір, поки не нбере досттньо сил, щоб злишити свою тісну коробку і зжерти весь світ.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 5-11-2017, 02:19
Відгуків 0
Переглядів: 748

Гремлін (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий