Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бог війни (2017)

Бог війни (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Бог війни (2017) безкоштовно з українським дубляжем. 1557 рік. Ось уже кілька десятиліть проблема піратства в Китаї є головною напастю для країни. Користуючись слабкістю периферії і неповороткістю імператорського флоту, морські розбійники грабують і спалюють прибережні села, топлять торгові судна і приносять величезні збитки державній скарбниці. А з часом пірати настільки сміливішають, що захоплюють портове місто Цэньган.

Після цієї військової поразки стає зрозуміло – якщо не зупинити «заразу», то вона неодмінно розповзеться по всій країні. Тому імператор вирішує змістити чинного полководця і призначити замість нього Ци Цзигуана. Який стверджує, що здатний поставити піратів на коліна. І цей молодий та амбітний полководець дійсно робить це. Розпустивши армію, яка довела власну неефективність , він збирає нове військо з молодих та цілеспрямованих хлопців, здебільшого жителів сіл, які страждають від грабежів. Вони готові битися по-справжньому, віддаючи свої життя за свій будинок. І тому їм вдається розбити військо піратів і відкинути його далеко від кордонів Китаю. Правда, ворог не переможений остаточно, а просто зачаївся, зализуючи рани. І незабаром «Бог війни» зможе досхочу розгулятися на новому полі бою.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 15-09-2017, 01:39
Відгуків 0
Переглядів: 3 834

Бог війни (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: