Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кулі для мерців (2015)

Кулі для мерців (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Кулі для мерців (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Суворий мисливець за головами був як ніколи близький до своєї мети. Всього пара днів шляху відділяла його від найближчого управління федеральних маршалів, куди він вів цілу групу злочинців і бандитів. А там – солідну винагороду і абсолютно нове життя, без цієї проклятої нескінченної пустелі, шальних куль та постійної гонитви за вбивцями і злодіями.

Але, не доходячи до мети всього кілька десятків верст, чоловік раптом усвідомив – більше йти нікуди. Адже весь світ накрило хвилею страшного вірусу, здатного перетворювати людей в зомбі. І скрізь, де раніше були живі тепер блукає одна нежить, голодна й ласа до свіженької плоті В такий непередбаченої ситуації не завадили б «кулі для мерців», або якийсь броньований паровоз, на якому можна було б виїхати в безпечне місце. Але ні того, ні іншого, ясна річ, у рейнджера не було. Тільки нескінченна пустеля, жменя неорганізованих бандитів, які тепер стали братами по зброї, та пара заряджених стволів. Ах так, ще шалене бажання вижити і не перетворитися в бродячий шматок гнилого м'яса, яке буде серйозніше будь-якої зброї та фінансової мотивації.
Автор: zombie, додано 13-09-2017, 12:50
Відгуків 0
Переглядів: 1 940

Кулі для мерців (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: