Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Слід звіра (2017)

Слід звіра (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Слід звіра (2017) безкоштовно з українським дубляжем. У маленькому провінційному містечку, де ніколи нічого серйозніше ярмарку не відбувалося, скоєно жорстоке вбивство одного з місцевих. А потім ще один, і ще Поліція губиться в здогадах, розшукуючи якогось божевільного маніяка, а громадськість здивовано і злякано ховається в своїх будинках, побоюючись вийти на вулицю. Але все це не допомагає зупинити злочини, і нові трупи знаходять знову і знову.

Самотня мешканка будинку на відшибі – дивна і замкнута в собі Яніна Дусежко, мабуть, єдина у кого є хоч якась теорія щодо того, що відбувається. Але за нею вже давно закріпилася слава божевільної баби, тому до її думки не поспішають прислухатися ні працівники поліції, ні жителі містечка. Адже те, що вона говорить так схоже на повну маячню Але офіційні версії зживають себе одна за іншою, «Слід звіра» так і не прийнято, а люди продовжують вмирати. І з кожним днем вигадки старої жінки виглядають все більш можливими і навіть правдоподібними. Але Яніна вирішила не чекати поки копи порозумнішають, а звір вб'є всіх жителів містечка, і почала власне полювання.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 26-04-2018, 10:37
Відгуків 0
Переглядів: 3 899

Слід звіра (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: