Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Людина-павук (2017)

Людина-павук (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Людина-павук (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Пітер Паркер був звичайним підлітком-невдахою. Одного разу на шкільній екскурсії його вкусив радіоактивний павук, який випадково втік з невідомої лабораторії. Тоді хлопець не надав особливого значення цій події. А ось після з ним почали відбуватися не зовсім зрозумілі зміни. Він став сильніше, швидше, витриваліше. З рук юнак може випускати неймовірно довгу павутину. Спочатку подібні метаморфози лякали Пітера. Правда, пізніше він зрозумів, що перед ним відкрилися безмежні можливості.

На життєвому шляху головного героя з'явилася людина, яка допомогла йому адаптуватися до події. Він не тільки показав, як правильно користуватися потужними силами, а й забезпечив його всім необхідним, корисною технікою. Тепер хлопчина готовий приміряти на себе костюм супергероя. Місто потребує рятівника, здатного подолати небезпечних, підступних злочинців. Зрозуміло, не все в житті Людини-павука так гладко. Йому доводиться приховувати від близьких людей своє справжнє обличчя. Та й, на людські розваги часу зовсім не залишилося. Перший сезон мультиплікаційного серіалу про відомого персонажа коміксів під назвою Spider-Man можна подивитися на сайті онлайн всі серії в хорошій якості.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 14-10-2019, 19:45
Відгуків 0
Переглядів: 16 690

Людина-павук (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: