Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Людина-павук (2017)

Людина-павук (2 сезон) онлайн українською

Дивитися всі серії серіалу повний мультфільм Людина-павук (2 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Пітер Пркер був звичйним підлітком-невдхою. Одного рзу н шкільній екскурсії його вкусив рдіоктивний пвук, який випдково втік з невідомої лборторії. Тоді хлопець не ндв особливого знчення цій події. А ось після з ним почли відбувтися не зовсім зрозумілі зміни. Він ств сильніше, швидше, витривліше. З рук юнк може випускти неймовірно довгу пвутину. Спочтку подібні метморфози лякли Пітер. Првд, пізніше він зрозумів, що перед ним відкрилися безмежні можливості.

Н життєвому шляху головного героя з'явился людин, як допомогл йому дптувтися до події. Він не тільки покзв, як првильно користувтися потужними силми, й збезпечив його всім необхідним, корисною технікою. Тепер хлопчин готовий приміряти н себе костюм супергероя. Місто потребує рятівник, здтного подолти небезпечних, підступних злочинців. Зрозуміло, не все в житті Людини-пвук тк глдко. Йому доводиться приховувти від близьких людей своє спрвжнє обличчя. Т й, н людські розвги чсу зовсім не злишилося. Перший сезон мультиплікційного серілу про відомого персонж коміксів під нзвою Spider-Man можн подивитися н сйті онлйн всі серії в хорошій якості.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 30-08-2018, 18:11
Відгуків 0
Переглядів: 973

Людина-павук (2 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий