Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Незнайомці (2017)

Незнайомці (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Незнайомці (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Всі люди один для одного «Незнайомці». Але лише до тієї пори, поки якийсь черговий завиток хитросплетінь долі не зведе разом кілька людей. І нехай вони будуть зовсім різними, і взагалі не будуть підозрювати про існування один одного, з цих самих пір їх доля стянеться незримою ниткою і стане єдиною неподільною одиницею.

Так було і у Юй Мяо і Сюй Тяня. Життя яких перетнула жахлива аварія, що сталася в одній з численних Пекінських пробок. Тоді чоловік Юй у низці фатальних випадковостей, не впоравшись з керуванням, вбив кохану жебрака Сюй. І перетворив чотири життєвих лінії в гору уламків і догораючого вугілля. З яких незабаром виросло щось більше, ніж просто дружба, ненависть і презирство Адже цей сильний удар долі в сонячне сплетіння був тільки першим в серії неприємностей, які чекають хлопцям. І як тільки перші сльози висохли на розчервонівшихся щоках закрутилося – погоні, перестрілки, небезпека за кожним кутом – все те, про що точно ніколи не станеш думати наперед, намагаючись обігнати когось або проскочити на червоне світло.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: adminko, додано 15-09-2017, 12:25
Відгуків 0
Переглядів: 1 566

Незнайомці (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: