Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ WIXOSS: зруйнований селектор (2016)

WIXOSS: зруйнований селектор (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм WIXOSS: зруйнований селектор (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Занадто пізно «гравці» усвідомили, що «WIXOSS: зруйнований селектор» це аж ніяк не проста невинна розвага. І зрозуміли, що ця повальна мода таїть у собі другий, сокровенний зміст. Адже як не грай в цю прокляту гру, переможець завжди тільки один – її творець і одноосібний власник всієї колоди. І до того моменту, коли люди дізналися, що захоплення магічними картами небезпечно для життя, темні сили було вже не зупинити – в світі було вже достатньо селекторів, щоб втопити його в божевіллі і крові.

Руко Комінато – одна з небагатьох, кому вдалося протистояти злій волі Віксоза. Пожертвувавши собою заради своїх друзів і зазнавши нищівної поразки, дівчина знайшла нове життя і новий сенс її – рятувати інших гравців. Тих, хто так само як і вона колись опинився в хитромудрої пастці гри. Правда далеко не всім подобається те, чим займається Руко. Адже це пряме порушення правил Віксоза. А значить виклик тим силам, які стоять за створенням всіх цих карт. За це доведеться поплатитися. Але Комінато твердо має намір йти до кінця, яким би жахливим він не був.
Автор: adminko, додано 15-09-2017, 12:19
Відгуків 0
Переглядів: 1 255

WIXOSS: зруйнований селектор (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: