Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бойовий ангел (2018)

Бойовий ангел (2018) онлайн українською

Дивитися повний фільм Бойовий ангел (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Людство завжди прагнуло до досконалості. А ось досконалість людства немає. І зробивши величезний прорив в роботехніці, люди жорстоко поплатилися за свій необачний крок. Адже кіборги, створені в лабораторіях симбіоти людини і машини повстали проти своїх творців і розв'язали війну. І Земляни були в ній найслабшою стороною, адже їх тіла були куди менш міцними і витривалими, ніж механізовані бойові одиниці, створені штучним інтелектом Довгі роки протистояння перетворили планету в технологічну звалище – гору руїн та уламків колись великої цивілізації. Кіборги все ж зазнали поразки в тій війні – люди примудрилися придумати зброю ще більш небезпечна і руйнівна. Але більша частина людства вимерла. А ті, кому пощастило вижити, врятувалися на спеціальній базі, яка ширяє високо над землею.

Розбираючи гори уламків, професор Ідо виявив ідеально збереглася зразок кіборга – дівчину-підлітка Аліту. «Бойовий ангел» був у відмінному стані, і вчений не зміг утриматися від спокуси відновити і запустити біомеха в роботу. Правда за довгі роки консервації пам'ять кіборга була остаточно втрачена. Тому своє нове життя дівчинка-робот почала з чистого аркуша. З початку пошуків свого минулого і свого місця в цьому світі.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 25-02-2019, 00:36
Відгуків 0
Переглядів: 8 314

Бойовий ангел (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: