Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Про тіло і душу (2017)

Про тіло і душу (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Угорщин
  • Тривалість: 116 хв. /01:56
  • Режисер: Ільдіко Эньеди
Дивитися повний фільм Про тіло і душу (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Зкінчивши університет у Будпешті, Мрія одрзу ж взялся з пошуки підходящої роботи. І незбром знйшл собі відмінне місце н невеликій зміській бойні. Тм якрз був потрібен контролер якості продукції, з првилми, розпорядком і цифрми дівчин дружил. Т й чітке дотримння інструкцій було її мленьким пунктиком, н якому Мрія бул трохи схиблен.

Відрзу приступивши до виконння своїх обов'язків, дівчин незбром зслужил погну репутцію серед колег, і повгу свого нчльник. Адже до роботи Мрія ствился дуже серйозно, створюючи для всіх нестерпні умови прці. І вимгючи від людей повної віддчі т якісної виклдення згідно з технологічними плнми. Але сувор душ дівчини стл потроху рзмякти, коли вон трохи ближче познйомился з директором підприємств н якому прцювл. Виявилося, що крім любові до чіткості у них є ще одн згльн особливість – вони обоє бчть один сон н двох. В якому він в обрзі оленя, вон в тілі лні зустрічються н узліссі якого зсніженого лісу. Хіб може бути все це збігом?

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: adminko, додано 14-11-2017, 13:40
Відгуків 0
Переглядів: 1 075

Про тіло і душу (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий