Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сворд Арт Онлайн: Ординал Скейл (2017)

Сворд Арт Онлайн: Ординал Скейл (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Сворд Арт Онлайн: Ординал Скейл (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Зовсім недавно світ з жахом і захопленням дивився на гравців першої повноцінної віртуальної реальності. Які ризикуючи власними життями закохувалися, билися і намагалися перемогти всіх суперників. Адже тільки так можна було повернутися в реальний світ не ризикуючи отримати важкі ушкодження нервової системи, або навіть впасти в кому А вже сьогодні на зміну старовинним нейрошлемам і Амусферам прийшла Аугма – пристрій доповненої реальності. Яке не погружало гравця у вигаданий світ цілком, а лише доповнювало існуючу реальність додатковими можливостями.

Не встигли розробники як слід протестувати новий винахід, а вже знайшлися ті, хто вирішив нажитися на ньому. У мережі з'явилася нова гра «Майстер меча онлайн: Порядковий ранг», в якій кожен гравець отримував власний ранг, що залежить від його дій у всесвіті гри. І Кирито з друзями були одними з перших, хто зареєструвався в новому проекті. Але дуже скоро вони дізналися, що заповітний рейтинг – це зовсім не жарти. І в новій версії популярної гри смерть так само реальна, як і раніше, і навіть більше того – доповнено новими деталями.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 15-02-2018, 20:54
Відгуків 0
Переглядів: 2 623

Сворд Арт Онлайн: Ординал Скейл (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: