Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бункер (2004)

Бункер (2004) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2004
  • Жанр: Історичні, Драми, Біографії
  • Країна: Ітлія, Німеччин, Австрія
  • Тривалість: 156 хв. /02:36
  • Режисер: Олівер Хіршбігель
Дивитися повний фільм Бункер (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Квітень 1945. Рдянські військ вторглися в Німеччину і оточили Берлін, просувючись вулиця з вулицею до його центрльної площі. Ось-ось червоний прпор переможно встромлять нд переможеною столицею нцизму, і крй кровопролитній війні буде поклдено. А збожеволілий від урження Гітлер все ще вірить в перемогу.

Зібрвши нвколо себе своїх нйвіддніших прихильників, включючи Геббельс з його дружиною, він ігнорує пропозиції про втечу, і злишється вірним своєму шленого божевілля. Н швидку руку віддючи нкзи, які вже нікому виконувти, він змушує солдтів сплювти і знищувти влсну бтьківщину, щоб Німеччин зплтил кров'ю з влсну слбкість. А коли остнній зв'язок з рмією пропл, дикттор відпрвляється в тємний «Бункер». Де верхівк нцизму воліє лкогольний угр свіжим новин з передової. І незбром вони по черзі починючи з Геббельс, нклдють н себе руки, розуміючи, що фтльний кінець неминучий. А кільк днів потому, коли з нводкою донощиків союзники штурмом взяли неприступну твердиню Фюрер, нйбільшого тирн в світі знйшли убитим в ізольовному бункері.
Автор: adminko, додано 22-09-2017, 22:58
Відгуків 0
Переглядів: 836

Бункер (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий