Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Код кампусу (2013)

Код кампусу (2013) онлайн українською

Дивитися повний фільм Код кампусу (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Поступаючи в коледж, більшість підлітків мріє про галасливих вечірках, величезній кількості безладних зв'язків, і річках алкоголю. І бути може трохи про навчання, коли гроші на гулянки закінчуються, а піти крім як на пари нікуди. У цьому зашифрований головний «Код кампусу» - допомогти студентам провести кращі роки їх життя гідно і так, щоб потім не шкодувати про витрачений час. Але навряд чи хтось очікує, що його кращий друг прямо на його очах розпадеться на молекули. У прямому сенсі цього слова – бух, і немає людини. А інший хлопець, який вирішить звести рахунки з життям, стрибнувши з даху, встане на ноги без єдиної подряпини на його тілі.

Опинившись у вирі незрозумілих, непояснених і навіть неймовірних подій, компанія молодих хлопців намагається вирватися з студентського товариства і звернутися за допомогою в поліцію. Але їх маревних розповідями ніхто не вірить, а самих студентів приймають за любителів зловживати забороненими речовинами. Тому друзям по нещастю доведеться самостійно з'ясовувати, у чому загадка їх студентського містечка, і що за секрети ховаються в його старовинних стінах.
Автор: adminko, додано 22-09-2017, 23:03
Відгуків 0
Переглядів: 1 319

Код кампусу (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: