Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Повітряні змії (2010)

Повітряні змії (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Повітряні змії (2010) безкоштовно з українським дубляжем. За всіма канонами фізики, законами логіки, і холодного розрахунку злочинців, залишений на вірну смерть в жаркій пустелі людина не повинен був дожити до світанку. Але всупереч всьому Джі дожив. І ще до одного, і ще Вмираючий чоловік відчайдушно чіплявся за життя, хоча в ній, по суті, не було абсолютно нічого цінного. Крім хіба що спогадів про нескінченному угарі і численних авантюрах заради нього провернутых. Хоча ні, одна цінна річ – справжній діамант у купі пилу, все ж була – чарівна дівчина Наташа.

Наречена одного із злочинних баронів, вона абсолютно випадково і дуже не вчасно увійшла в життя Джі, і перевернула її з ніг на голову. Завдяки цій жінці, хитрий хлопчик вперше усвідомив що гроші – лише друга за значимістю річ в цьому світі. Адже немає нічого важливіше любові. В яку, до речі сказати, до зустрічі з Наташею, Джі зовсім не вірив. І тільки вона, любов, тепер надавала йому сил повзти далі і відкладати побачення зі смертю. Адже його Наташа все ще десь там чекала його повернення додому з розпростертими обіймами.
Автор: zombie, додано 22-09-2017, 23:02
Відгуків 0
Переглядів: 2 124

Повітряні змії (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: