Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чотири дороги (2004)

Чотири дороги (2004) онлайн українською

Дивитися повний фільм Чотири дороги (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Чотири дороги, якими йшли по життю Міа, Марісса, Мануель і Пабло, перетнулися в одному старенькому фургоні-будиночку на колесах. В цьому старенькому авто хлопці вирішили об'їхати всю Аргентину, втілюючи в життя свою мрію про подорожі і пошуках слави. Подорожуючи без нічого з собою хлопці прихопили тільки свого менеджера для організації концертів та розкрутки їх молодіжної групи, та однорічного немовляти, який опинився в машині за дивним збігом обставин.

Колесячи по пустельних дорогах країни і мріючи про визнання, хлопці спочатку сильно обурювалися з приводу зайвого, постійно волаючого «вантажу», який довелося прихопити з собою. І який заважав підліткам отримувати від вільної житті повний спектр насолоди. Але з кожною зупинкою, з кожним нічліг під відкритим небом, вони починають розуміти, що зовсім не популярність і гроші не головні в цьому житті. І навіть не пригоди. А чиста дружба, підтримка, і теплі сімейні стосунки. І всьому цьому їх навчить не життя і не менеджер, а той самий малюк, який спочатку був для колективу тягарем.
Автор: adminko, додано 2-05-2018, 09:14
Відгуків 0
Переглядів: 1 512

Чотири дороги (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: