Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Не хвилюйся, малюк (2015)

Не хвилюйся, малюк (2015) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Комедії, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 88 хв. /01:28
  • Режисер: Julian Branciforte
Дивитися повний фільм Не хвилюйся, малюк (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Кожен, хто був знйомий з Робертом, міг би з твердою впевненістю скзти, що він цілком пішов у мтір. І нвряд чи хтось взявся б сперечтись що це до крщого. Адже у цього відповідльного, серйозного і прцьовитого хлопця не було нічого спільного з його хитрим, ждібним і розпусним ттусем, не пропускє жодної спідниці. Але, тим не менш, у цих двох хлопців незвжючи н різницю хрктерів і величезну вікову прірву, виявилося дуже бгто спільного. Ндзвичйно бгто спільного. Спільн дитин...

А стлося це тк. У пориві бездумної пристрсті Роберт звжився спробувти влштувти своє особисте життя. І зблизився з однією чрівною дівчиною. З якою провів кільк незбутніх днів. Після чого незнйомк зникл з його життя тк смо рптово, як і з'явился в ній. А кільк років потому Роб дізнвся, що з різницею в кільк днів з тією ж дівчиною встиг побувв в одному ліжку і його тто. А дізнвся лише тому, що т см дівчин знову виникл н горизонті його життя, з мленькою дитиною н рукх. Його влсною дитиною бо його зведеним бртом.
Автор: zombie, додано 23-09-2017, 12:16
Відгуків 0
Переглядів: 731

Не хвилюйся, малюк (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий