Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Заручники (2017)

Заручники (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Заручники (2017) безкоштовно з українським дубляжем. У 1983 році в Грузії було абсолютно небувале за своїм розмахом і резонансу злочин, який тут же потрапило у всі новинні заголовки і випуски новин. Кілька озброєних молодих хлопців викрали пасажирський літак ТУ-134. Кілька молодих хлопців Не бувалих злочинців, не політичних дисидентів, а простих членів суспільства. І що найцікавіше – злочинці були забезпечені і облаштовані, і належали до шанованих і високопоставлених сім'ям.

На такий вчинок представників «золотої молоді» штовхнув брак свободи. Так, у них було все – платівки Бітл, американські сигарети і «джинса». Але навіть маючи неймовірні зв'язку і купу грошей в СРСР не можна було дістати ні грама свободи. І вважаючи себе заручниками дурної системи, хлопці вирішили втекти. Для чого взяли в заручники всіх пасажирів літака, що здійснює рейс всередині країни, і вступили в переговори з урядом. Однак, як і слід було очікувати, дозволити поява такого прецеденту уряд закритої країни не могло. Тому поки переговорники тягнули час, силовики розробляли план штурму, намагаючись врахувати всі деталі напруженій до краю ситуації.

Фільми 2017 в хорошій якості

Автор: zombie, додано 5-11-2017, 08:51
Відгуків 0
Переглядів: 2 223

Заручники (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: