Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гонзо: Страх і ненависть Хантера С. Томпсона (2008)

Гонзо: Страх і ненависть Хантера С. Томпсона (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Гонзо: Страх і ненависть Хантера С. Томпсона (2008) безкоштовно з українським дубляжем. У період з шістдесят п'ятого і за сімдесят п'ятий рік минулого століття ім'я Хантера С. Томпсона висіло на всіх міських афішах, обговорювалося на всіх кухнях і друкувалося в кожному газетному виданні. Феноменальний успіх прийшов до автора після створення знаменитого «Страху і ненависті», і миттю підніс його на вершину слави і популярності. Але крім створення свого найбільшого творіння в ці роки життя Хантера була насичена і іншими не менш значущими подіями. Участь у передвиборній гонці, мутні справи з напівлегальним байкерській клубом «Ангели Пекла», здобуття посади шерифа в одному провінційному містечку – життя письменника била ключем, не залишаючи часу навіть на роздуми про життя.

Про ці події, і детально про міфі Томпсона розповідають наближені до нього люди – літератор Тому Вульф, актор Джонні Депп, ілюстратор Ральф Стедман. У свій час вони були поруч із розгорається «наднової» Хантера, грілися в променях його таланту і вбирали вікові мудрості. А так само спостерігали за злетами і падіннями великого творця, пізнаючи власні життєві цінності.
Автор: adminko, додано 24-09-2017, 18:26
Відгуків 0
Переглядів: 1 294

Гонзо: Страх і ненависть Хантера С. Томпсона (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: