Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Любов і подорожі в часі (2016)

Любов і подорожі в часі (2016) онлайн українською

Дивитися повний фільм Любов і подорожі в часі (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Дан Дакомб цікавився тільки собою, кави, і тими людьми хто виявляв зацікавленість в описаному вище. Замкнуте в собі, емоційно ізольований людина, він намагався не допускати в своє життя зайвих людей. А зайвими Дан вважав навіть близьких родичів та членів своєї сім'ї.

Але одного разу за звичаєм сидячи вдома, він став свідком дивного явища, яке згодом змінило все його життя. Прямо на віконному склі, з внутрішньої його сторони, стали проступати написи, залишені кимось хто знав Дана дуже добре. Ніякого реального обґрунтування такого явища знайти було неможливо – написи просто виникали там, де їх фізично ніхто не міг залишити. Та і стиль їх оповідань змушував задуматися про те, що Дакомб залишав собі послання сам. Тому у барісти не залишалося іншого шляху, окрім як спробувати слідувати «віконним радам». Це змінило все його життя, перевернувши її з ніг на голову. Вимушено допомагаючи своїм рідним, Дан став потроху переосмислювати свою своє існування та його мета. І це призвело до того, що в його замкнутому і обмеженому світі з'явилася перша двері назовні.
Автор: adminko, додано 24-09-2017, 18:31
Відгуків 0
Переглядів: 1 825

Любов і подорожі в часі (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: